Спецпроєкти

Нова пошта відкрила у Дніпрі автоматизований термінал з робовізками


Новий термінал отримав назву ДАО – Дніпро. Автоматизація. Оперативність. Наразі він здатен обробляти 26 тис. посилок на годину. Після введення в дію додаткової лінії сортування, загальна потужність складе 36 тис. посилок на годину. 

Про це повідомляє прес-служба компанії. 

«Запуск нового автоматизованого терміналу у Дніпрі дозволить нам удвічі прискорити обробку посилок в регіоні, щоб забезпечити клієнтам високу якість доставки при зростанні обсягів відправлень. Окрім того це й 500 нових робочих місць, і нові можливості для бізнесу, який зможе нарощувати свої продажі», – говорить Олександр Бульба, СЕО Нової пошти.

Основна лінія для сортування посилок у коробках до 30 кг має два яруси. Для збору посилок з усіх поверхів встановлені спіральні вертикальні жолоби (так звані «мушлі»), якими посилки рухаються донизу. 

Далі відправлення потрапляють на спеціальні телескопічні конвеєри, які заїжджають безпосередньо в кузов автомобіля. Встановлено 29 таких конвеєрів для завантаження та 14 для вивантаження. Вони допомагають автоматизувати цей процес та зменшити час перебування посилки на терміналі. 

Для сортування дрібних відправлень до 2 кг використовується окрема автоматизована лінія литовської компанії Equinox, яка обробляє 10 тис. посилок на годину. 

На вантажній частині терміналу ДАО використовуються робовізки. Це роботи українського виробництва SBR для переміщення вантажів. Вони перевозять 300 кг на собі, і ще 1000 кг можуть тягнути за собою.

Будівництво терміналу, загальною площею 18 тис. кв. метрів, тривало трохи більше року. Інвестиції Нової пошти в об’єкт складають до 28,5 млн євро, із яких 13 млн євро від ЄБРР.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь