Спецпроєкти

Оновлення в «Дії»: 500 гривень за бустерну дозу для 14-річних та посвідчення ветерана


Уряд вніс зміни в постанову щодо програми «єПідтримка». 14-річні українці зможуть отримати 500 гривень за вакцинацію бустерною дозою, а люди з інвалідністю І і ІІ груп та особи від 60 років зможуть витратити ковідні кошти на комунальні послуги.

Про це повідомляє пресофіс Міністерства цифрової трансформації України. 

Подробиці

Виплата за бустерну дозу буде доступною з 14 березня. 

«Зовсім скоро українці від 14 років зможуть подати заявку на кошти за бустерну дозу, а люди з інвалідністю за гроші від програми матимуть можливість оплатити комунальні послуги та ліки. Отримати гроші можна буде швидко та зручно в застосунку Дія», – заявив Віцепрем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Окрім того, збільшили строк використання коштів. Гроші від «єПідтримки» можна буде витратити впродовж не 4, а 9 місяців із дня зарахування.

Також у застосунку «Дія» тепер можна буде згенерувати посвідчення ветерана війни або постраждалого учасника Революції гідності. Зазначено, що це дозволить запровадити зручні електронні сервіси, які спростять життя ветеранів та людей, на яких поширюється Закон України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». 

Право на отримання такого посвідчення мають понад 1,2 млн українців. Електронне посвідчення буде аналогом відповідного документа у формі книжечки.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь