Спецпроєкти

Перший тираж NFT відомого українського митця розпродали за добу


Першу серію NFT «Lexicon» українського живописця та віцепрезидента Національної академії мистецтв Віктора Сидоренка розпродали на платформі Binance за добу. 

Про це повідомляє комерційний партнер проєкту ArtCult Gallery. 

Подробиці

Серія «Lexicon» це 26 NFT (незамінний токен) робіт або Персонажів і 4 кольорові комбінації: червоний-червоний, чорний-чорний, чорний-червоний і червоний-чорний. Кожна з 26 робіт відповідає окремій літері алфавіту.

Персонаж та хрестоподібні фігури на картинах – це символічні значення, які в поєднанні з кольоровими  комбінаціями є унікальним шифром. Тираж кожної роботи – 13 екземплярів, як християнських апостолів, тринадцятим із яких є Персонаж Сидоренка.

«Запустити NFT серію було важливим кроком для нас, адже так чи інакше весь світ діджиталізується й переходить у цифрові простори. Так само має й бути з мистецтвом. NFT – це не тільки тренд, а новий спосіб публічної демонстрації. Створюючи разом із Віктором Сидоренком серію «Lexicon», ми прагнули вийти за межі фізичного світу та зробити мистецтво більш доступним», – зазначила Наталія Шпитковська, директорка ще одного партнера проєкту ЦСМ М17.

Презентація NFT-робіт перших 6 з 26 героїв серії «Lexicon» відбулася 12 лютого 2022 року в Центрі сучасного мистецтва М17. Перші NFT вартістю $20 були розпродані за добу. Наразі можна придбати тираж 5 із 13 (вартість екземпляра становить $50). Партнери проєкту наголошують, що кількість NFT «Lexicon» обмежена, а вартість зростатиме з кожним тиражем.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь