Спецпроєкти

Супутники зв’язку та інтернет у будь-якій точці планети: Starlink Ілона Маска може відкрити представництво в Україні


Проєкт американської компанії SpaceX Starlink, що розробляє супутникової платформи для виготовлення супутників зв’язку та запусків їх у космос, планує відкрити представництво в Україні.

Про це пише dev.ua із посиланням на Національну комісію, що здійснює держрегулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастот та поштових послуг. 

Зазначається, що зараз представники компанії беруть участь в робочих зустрічах в центральних органами виконавчої влади, де відбувається обговорення перспектив і етапів подальшої співпраці.

представительство Starlink в Украине

Про проєкт Starlink

Starlink це сузір’я супутників зв’язку. Супутники розміщуються всередині обтікача ракети і здійснюють зв’язок з наземними станціями та терміналами користувачів. Така супутникова мережа забезпечує досить високу пропускну здатність: 50 % усього інтернет трафіку та 10 % — у великих, густонаселених містах. Таким чином місією проєкту є забезпечення доступом до інтернету тих, хто досі off-line. 

Станом на кінець 2021 року мережа поширюється на 13 країн, серед яких США, Канада, Британія, Німеччина, Франція, Австралія, Австрія, Бельгія, Чилі, Португалія, Польща тощо.  

Запуск послуг Starlink в Україні запланований на 2023 рік, хоча ця дата вже декілька разів переносилася. 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь