Спецпроєкти

Всеукраїнська премія Digital.Кращі відкрила реєстрацію учасників


Цьогоріч Digital.Кращі відзначить лідерів у двох категоріях: “Експертний вибір” та “Народний вибір”. 

Номінувати на премію свою компанію або партнера є можливість у кожного. Потрібно лише заповнити форму на сайті та розповісти про досягнення, які заслуговують відзнаки.

01/2

В категорії “Народний вибір” кожен охочий може запропонувати кандидата, а переможців визначить відкрите голосування. Цю відзнаку започаткували для того, аби нагородити компанії та людей, які активно впроваджують та просувають цифрові інструменти та не бояться змінювати застарілі процеси. 

Заповнюйте спеціальну форму за посиланням до 18 березня включно та оберіть одну з  трьох номінацій, яка максимально описує вашого кандидата: “Динаміт” – найкращий менеджер-реформатор у компанії, “Пушка-петарда” – найкращий серед малого бізнесу (ФОП) та “Бомба-ракета” – найкращий серед середнього та великого бізнесу.

В період з 24 березня до 8 квітня кожен охочий зможе підтримати свого фаворита зі списку на відкритому голосуванні. 

Переможців категорії “Експертний вибір” — найпрогресивніших представників ринку, які активно впроваджують електронні сервіси, автоматизують процеси та долучають до діджиталізації інших, — обере експертне журі.

Фінал премії та оголошення переможців в усіх категоріях та номінаціях відбудеться 15 квітня.

Минулого року премію Digital.Кращі здобули учасники в п’яти у номінаціях. Відзнаку “Лідер ринку електронного документообігу” отримала компанія Rocket, “Драйвер цифрових змін” – медичний центр “Добробут поліклініка”, “Лідер діджитал-трансформацій” – “Інтертоп Україна”, “Лідер системного впровадження цифрових рішень” – “ІДС Аква Сервіс” та “Прогресивний підхід до цифровізації” “Розетка.УА” 

Більше про премію Digital.Кращі  започаткована у 2019 році. Її отримують компанії, які стежать за новаціями й активно впроваджують цифрові технології. Засновник премії – сервіс цифрових рішень для бізнесу “Вчасно”.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Теги:
Ми в Телеграмі
підписуйтесь