Спецпроєкти

За добу через фонд «Повернись живим» українці надіслали Збройним силам понад 20 мільйонів гривень


За добу 22 лютого для війська через фонд «Повернись живим» вдалося зібрати понад 20,5 мільйонів гривень. Це більше ніж за весь минулий рік.

Про це повідомляють на офіційній сторінці організації у Facebook.

Подробиці

«Рівень фінансової підтримки, який фонд отримав за останні кілька тижнів, – чергове свідчення того, що Україна та українці готові боротися з Росією у всіх можливих формах та проявах. Наразі фонд має сотні заявок від військових, які ми оперативно обробляємо, щоб посилювати армійців, і вигравати державі час там, де вона не встигає», – каже директор «Повернись живим» Тарас Чмут.

У повідомленні зазначено, що військовий відділ фонду працює в режимі 24/7, конвертуючи благодійні внески в реальну допомогу на передовій.

Реквізити фонду для переказу коштів можна також знайти на офіційній сторінці у Facebook. Для переказів по Україні відкриті рахунки в «Ощадбанку», «ПриватБанку» та рахунок Bitcoin.

Благодійний фонд «Повернись живим» працює з 2014 року.

«Ми постачаємо та лагодимо техніку, навчаємо військових та офіцерів, допомагаємо змінювати Збройні Сили, розказуємо про війну з перших вуст і стримуємо потік пропаганди та дезінформації. Сьомий рік фонд забезпечує українську армію найголовнішим – тактичною перевагою», – сказано на сайті організації.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь