Спецпроєкти

Збірна України з футзалу програла у півфіналі Євро 2022 збірній Росії з рахунком 2:3

У півфіналі Євро 2022 з футзалу збірна України поступилася збірній Росії з рахунком 2:3. Тепер українці боротимуться за третє місце зі збірною Іспанії чи Португалії, які гратимуть між собою сьогодні.

Джерело: Суспільне

У першому таймі було забито три м’ячі. Два – від Росії: рахунок відкрив Антон Соколов. А на 15-й хвилині подвоїв перевагу росіян Андрєй Афанасьєв.

Україна забила через хвилину після другого пропущеного м’яча. Дальнім ударом забив Євген Сірий

У другому таймі першим забив росіянин Ніязов, але вже через три хвилини Данило Абакшин забив другий м’яч для нашої збірної.

Ключовим моментом для України міг стати пенальті за хвилину до кінця зустрічі. Але Петро Шотурма не реалізував момент, пробивши у голкіпера.