Спецпроєкти

Притулку «Відродження» потрібна допомога. Долучитися може кожен – як саме це зробити?


У Київській області є притулок «Відродження», де зараз живуть двісті безпритульних тварин. Через брак коштів працівники притулку змушені лікувати чотирилапих друзів у застарілому незручному приміщенні.

Благодійний фонд Happy Paw разом з Joker UA запустили спільну кампанію зі збору коштів для побудови сучасної ветеринарної кімнати у притулку — «Залізні Лапки».

01/5

Катерина Осауленко, очільниця комунікаційного відділу Joker UA: «На нашу думку, кожна велика українська компанія, яка сьогодні відновила роботу, не може стояти осторонь та ігнорувати запити на допомогу від інших організацій. Сильніші мусять допомагати слабшим. Реалії, в яких сьогодні живе Україна, – це робота командою, коли одні дослухаються до інших та можуть закрити їхні потреби. Тому ми взяли на себе зобов’язання допомогти тим, хто не може подбати про себе самостійно, – тваринам». 

Joker UA вже зробили перший внесок на ремонт ветеринарної кімнати – 250 тисяч гривень. Для втілення ідеї потрібно ще 750 тисяч. Партнери проєкту вірять, що це вдасться зробити за пів року за допомогою небайдужих українців.

Я хочу допомогти. Як долучитися до проєкту?

Є два варіанти:

1) Пройти тематичні місії у розділі «Залізні Лапки» на сайті Joker UA. Всі кошти гравців Happy Paw перерахують притулку. 

2) Зробити внесок напряму на рахунок фонду. Для цього зайдіть на сайт Happy Paw та оберіть окрему сторінку «Залізні Лапки».

Представники фонду Happy Paw: «Нові виклики потребують нових рішень. Тому для фонду Happy Paw зараз як ніколи важливі довготривалі та багатопланові, а не точкові партнерства. Ми дуже цінуємо, що завдяки Joker UA можемо ступити на крок вперед від забезпечення базових потреб тварин у притулку, а мислити та мати фінансову змогу діяти більш стратегічно та комплексно у допомозі безпритульним та постраждалим тваринам».

Де можна подивитися звітність проєкту?

Компанії звітуватимуть про збір коштів на сторінці фонду. Якщо вдасться зібрати більше донатів, за допомогою них закриватимуть інші потреби безпритульних тварин. 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь