Спецпроєкти

На MEGOGO з’явилися аудіомаршрути для пробіжок Києвом


Сьогодні, 23 червня, медіасервіс MEGOGO разом з Kind Challenge та «Щедрим вівторком» представив проєкт «Бігові аудіодоріжки», щоб зробити благодійність і спорт корисними звичками. Це п’ять аудіомаршрутів для пробіжок Києвом, що об’єднані соціальною та благодійною темою.

Вперше прослухати адуіодоріжки могли учасники Щедрого Забігу 2021, який пройшов у листопаді 2021 року до Всеукраїнського дня добрих справ – Щедрого Вівторка.

У кожному випуску слухач дізнаватиметься про благодійний фонд, дотичний до теми.

Подробиці

Усі маршрути адаптовані як для прогулянок столицею, так і для можливості слухати за межами міста.

Теми аудіомаршрутів:

  • здоров’я та довголіття;
  • довкілля та раціональне споживання;
  • діти та батьківство;
  • інклюзія та безбар’єрний простір;
  • патріотизм, національні цінності та права людини.

Для зручності кожен із маршрутів поділений на окремі епізоди за різною дистанцією для пробіжки: 2 км, 5 км та 10 км.

Авторкою ідеї та сценарію виступила українська письменниця Катерина Бабкіна. Усі пробіжки озвучені голосами відомих українців: Ната Жижченко (Onuka), Дмитро Шуров (Pianoбой), Каша Сальцова, Ярослав Лодигін та Соломія Вітвіцька.

Проєкт реалізований командами MEGOGO Audio та фандрейзинговою платформою Kind Challenge за підтримки руху «Щедрий Вівторок». В його межах є можливість зробити благодійний внесок на оснащення для ЗСУ: 5 тепловізорів та 1 квадрокоптер. Задонатити кошти та дізнатися більше інформації про збір можна за посиланням.

Де слухати

Послухати «Бігові аудіодоріжки» можна безкоштовно в розділі «Аудіо» в додатку MEGOGO на смартфонах на базі iOS та Android, а також в автомобілях із аудіосистемою Android Auto та Apple CarPlay.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь