Спецпроєкти

У КиївПрайді вимагають звільнити Арестовича через його гомофобні висловлювання: подробиці


Позаштатний радник голови Офісу президента Олексій Арестович в етері Школы мышления Апейрон 19-го червня заявив – він ставиться до представників ЛГБТ як до людей із відхиленнями. ЛГБТ-спільнота вже відреагувала і вимагає звільнити Арестовича.

Подробиці

От що саме сказав Арестович:

«Я багато разів казав і не буду приховувати: до ЛГБТ я ставлюся як до людей із девіацією, тобто з відхиленнями від норм поведінки. Я в цьому сенсі консерватор. Інша річ, що я точно проти їхнього переслідування».

«… до ЛГБТ я ставлюся нормально, а от до пропаганди ЛГБТ – жорстоко. Бо це пропаганда девіації, відхилення від норми, яке має конкретні негативні наслідки для суспільства. Я рішучий противник. До представників ЛГБТ я ставлюся зі співчуттям».

Що кажуть у КиївПрайді:

«Це ми до вас ставимося зі співчуттям, бо бути гомофобним «рускім міром» в Україні – ось це і є девіація і відхиленням від норми. Ми проти псевдонаукової пропаганди Арестовича.

Закликаємо @zelenskiy_official і Офіс президента звільнити цю людину з посади Радника. Це питання в суспільстві давно назріло. Подібна риторика від представників влади неприпустима, якщо ми хочемо бути в ЄС.

Подивіться @alexey.arestovich в акаунті @lgbtiqmilitary як «люди з девіаціями» захищають вас, щоб ви могли записувати подібні відео у мирному місті. Ви не маєте морального права таке казати про спільноту, поки сотні ЛГБТ+ людей разом з усіма захищають Україну».

Поки що коментарів ані від Арестовича, ані від Офісу Президента щодо ситуації не було.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь