Спецпроєкти

Instagram-відео Дантеса і Кацуріної допомогло зібрати для UAnimals 300 000 грн


Спільне відеозвернення Володимира Дантеса і Даші Кацуріної допомогло зібрати для зоозахисної організації UAnimals більше 300 тисяч донатів. Про це повідомляє AIN.UA.

Подробиці

Дантес і Кацуріна записали відео, в якому закликали рятувати тварин. Щоб надати відео більшої віральності, для нього обрали тему, про яку і справді говорять фанати Дантеса: чутки про його роман із Кацуріною. Саме відео назвали «Дантес і Кацуріна нарешті зробили важливу заяву!».

На початку відео Вова й Даша кажуть, що мають сказати щось важливе, про що немає сенсу мовчати. А під кінець відео закликають усіх підтримувати тварин, що страждають під час війни, та підтримати організацію UAnimals.

За два дні охоплення спільного посту Дантеса і Кацуріной в Instagram та на інших майданчиках досягло майже 2 млн унікальних користувачів. UAnimals також опублікували відео на Facebook, де воно зібрало біля 200 000 переглядів, а на YouTube — більше 82 000.

За кілька днів завдяки відео UAnimals вдалося зібрати більше 300 000 грн донатів. У самому відео прямих закликів донатити не було, та глядачі самостійно шукали сайт організації та реквізити для пожертв. Також успіху кампанії допомогла і велика кількість публікацій про неї в медіа.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь