Спецпроєкти

«Нестримний дух України». Безкоштовні патріотичні татуювання до Дня Незалежності – як можна отримати


Бренд Nemiroff гордий бути українським і спільно з bit.ua розігрує безкоштовні татуювання до Дня Незалежності України.

Усі охочі можуть долучитися до розіграшу – і троє переможців матимуть змогу отримати безкоштовне тату на патріотичну тематику як символ демонстрації віри в перемогу. Розповідаємо більше про проєкт, як взяти участь в розіграші і хто робитиме татуювання.

«Нестримний дух України»

Щороку День Незалежності – особливе свято. Це народження нашої самостійної і вільної країни.

Зараз у нас намагаються забрати свободу, знищити нашу українську самоідентичність та зруйнувати плани на майбутнє. Та у них не вдасться – ми відстоїмо незалежність, станемо сильнішими і відбудуємо нашу країну. 

До важливого для усіх нас свята – Дня Незалежності України – бренд Nemiroff та bit.ua підготували особливий подарунок для українців – можливість отримати пам’ятне патріотичне татуювання як символ демонстрації віри в перемогу та гордості бути українцем.

Проєкт є частиною глобальної кампанії бренда “Нестримний дух України”, що покликана підтримувати українців, які зараз захищають і зберігають країну на фронті чи в тилу. Для реалізації ініціативи всі кошти від продажу нової лімітованої серії Nemiroff Особлива підуть на лікування та реабілітацію наших незламних героїв-захисників та мирних жителів України.

Як взяти участь в розіграші?

Долучитися до розіграшу можна з 17 до 24 серпня. В День Незалежності України о 12:00 стануть відомі результати розіграшу. Імена переможців/-иць, які безкоштовно отримають патріотичні татуювання, ми опублікуємо в соцмережах. 

1 татуювання розігрується в Instagram, два – у Facebook.

Іnstagram: Шукайте наш пост з розіграшем, тегайте друга/подругу в коментарях, робіть репост у сторіз Instagram

Facebook: Шукайте наш пост з розіграшем, тегайте друга/подругу в коментарях, робіть репост допису на свою сторінку у Facebook (пост повинен бути відкритим для всіх, аби ми його побачили). 

Якщо залишилися питання – за посиланням офіційні правила розіграшу.

Як і де робитимуть татуювання?

Втілюватиме ваші мрії про патріотичні тату Дар’я Криж.

Дар’я активно займається благодійністю. Наприклад, у 2016-му завдяки ідеї письменниці Каті Бабкіної вона запровадила проєкт «Добре татуювання». Кошти від зроблених нею татуювань йшли на допомогу онкохворим дітям. 

Переможці розіграшу зможуть зробити безкоштовне татуювання в салоні Дар’ї Daria Kryzh Tattoo and Arts в Києві за адресою вул. Братська, 6 з 24 по 31 серпня 2022 року. 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь