Спецпроєкти

KFC долучається до програми «Незламна мама» та передаватиме кошти на допомогу жінкам і дітям

Мережа ресторанів KFC об’єднується з громадською організацією «Фонд Маша», щоб підтримати програму фонду «Незламна мама».

Ресторани KFC передаватимуть 5 грн з кожного проданого Чікенбургера на підтримку цього проєкту. Також відвідувачі можуть окремо придбати стікери вартістю 5 грн – ці кошти також підуть на допомогу жінкам з дітьми. 

Детальніше про проєкт

«Незламна мама» — це програма, створена ГО «Фонд Маша» для дітей і жінок, які постраждали під час війни; людей із порушенням психологічного стану внаслідок втрати члена родини, втрати житла, пережитої окупації чи блокади міста; для дітей, які були свідками вбивств. 

Головний напрямок реабілітаційної програми – покращення психологічного стану, запобігання розвитку ПТСР та депресії та тривожних розладів у дітей і жінок.

Що входить у програму:

  • інтенсивна роботу з психологами під час індивідуальних консультацій, групової взаємодії й сімейних практиках; 
  • активності для дітей; 
  • творчі майстерні та тілесна терапія. 

Реабілітація триває три тижні серед мальовничих гір і коштує майже 22 тисячі гривень для однієї людини. Мета KFC – допомогти 150 сім’ям.

Мережа KFC відновила роботу 44 ресторанів з квітня 2022 року . Співробітники закладів активно волонтерили: за перші місяці війни приготували понад 175 000 обідів і передали тонни гуманітарної допомоги. Водночас співробітники компанії стають донорами крові, прибирають парки, підтримують волонтерів, Українську асоціацію наставництва та притулки для тварин.

«Фонд Маша»  – громадська організація, заснована у 2020 році благодійницею, почесним послом ООН в Україні та телеведучою Машею Єфросініною. Цілі фонду — протидія будь-якому виду насильства; допомога жінкам і дітям, які від нього постраждали; виховання в суспільстві нульової толерантності до домашнього насильства та підтримка загальної благодійності в Україні.

Також KFC й «Фонд Маша» хочуть довести – навіть невеликі, але регулярні донати можуть створювати великі проєкти та будувати щасливе майбутнє. 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь