Спецпроєкти

McDonald’s відновлює роботу в Тернополі та Борисполі. Також ще п’ять закладів відкриваються у Києві


Мережа ресторанів швидкого харчування McDonald’s відновила роботу в Тернополі, Борисполі та у Києві. Про це йдеться у пресрелізі компанії. 

Деталі 

25 жовтня знову відкрили двері для гостей McDonald’s у Тернополі на вул. Гетьмана І.Мазепи, 30 та Борисполі на вул. Київський Шлях, 67.

Продовжується відкриття закладів у Києві, де починають працювати ще п’ять ресторанів McDonald’s: 

  • на вул. Б. Хмельницького, 40/25, 
  • вул. Берковецькій, 6-д, 
  • просп. Правди, 47, 
  • вул. Миколи Лаврухіна, 4а та пл. Вокзальній, 2.  

Загалом у Києві вже відкрито 32 заклади мережі ресторанів швидкого харчування McDonald’s.

Під час повітряної тривоги заклади закриватимуться, аби працівники і відвідувачі могли перейти у найближче укриття. Ресторан продовжить роботу орієнтовно через годину після скасування тривоги. Якщо тривогу скасують менш ніж за годину до закриття, то ресторан відкриється наступного дня. 

Також заклади не працюватимуть під час відключення електроенергії і продовжуватимуть роботу приблизно через годину після поновлення електропостачання.

Про відкриття, графік роботи та відкриті ресторани можна дізнатися на сайті компанії та в мобільному застосунку McDonald’sAppStore та Google Play).

З початком повномасштабної війни компанія тимчасово припинила роботу в Україні, поновивши її тільки у вересні. Перші заклади відкрилися тільки на доставку на Лівому березі Києва. 

Також раніше ми повідомляли, що McDonald’s відкриває зали ще в 10 ресторанах Києва – тут можна подивитися адреси.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь