Спецпроєкти

До Дня захисників і захисниць випустили 1000 браслетів з останньої довоєнної партії Азовсталі з написом «ВІРЮ ЗСУ». 100 з них — з автографом Валерія Залужного


До Дня захисників і захисниць фандрейзингова платформа UNITED24, monobank та Ігор Лаченков оголосили благодійний збір, мета якого – зібрати кошти на комплекс боротьби з дронами. Серед усіх, хто пожертвує щонайменше 5 гривень, розіграють спеціальний наклад браслетів з останньої партії Азовсталі. 

Наклад складається з тисячі штук і не повторюватиметься.

Сто браслетів власноруч підписав Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний. Вісімдесят із них можна гарантовано отримати за внесок 100 000 грн.

Ще двадцять браслетів розіграють серед усіх учасників, незалежно від суми їхнього внеску. Мінімальний внесок — 5 грн. 

На зібрані кошти придбають систему протидії дронам «Ловець Шахедів», яка допоможе виявляти та знищувати ворожі БПЛА. За словами міністра цифрової трансформації України Михайла Федорова, система допомагає виявляти всі типи літальних засобів – навіть таких, які використовують складні канали зв’язку, як-от іранські дрони-камікадзе Shahed.

Умови і час розіграшу

Збір триватиме з 9:00 (за київським часом) 14 жовтня до 23:00 15 жовтня.

Для участі у розіграші браслетів «ВІРЮ ЗСУ» потрібно пожертвувати будь-яку суму від 5 грн. Чим більша сума, тим більше шансів виграти. Кількість транзакцій від однієї людини необмежена.

Взяти участь у розіграші може кожен охочий із будь-якого куточка світу. «Нова пошта» власним коштом доставить усі браслети «ВІРЮ ЗСУ» власникам/-цям.

Результати опублікують в телеграм-каналі «ОГо!» 16.10.2022 о 17:00.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь