Спецпроєкти

Голлівудський актор Лієв Шрайбер збирає на генератори для українських медиків


Американський актор і амбасадор фандрейзингової платформи UNITED24 оголосив збір на генератори, які допоможуть медичним закладам функціонувати під час відключень електропостачання в Україні.

Подробиці

10 жовтня росія завдала найбільшого удару по енергетичних об’єктах України і залишила без світла 10 мільйонів людей. Ракетами й іранськими дронами держава-терорист пошкодила майже 50% енергетичної інфраструктури. 

До Дня подяки в США Лієв Шрайбер з Bluecheck Ukraine і UNITED24 запускає збір на генератори для українських медзакладів. 

«Українські медики працюють під обстрілами й бомбардуваннями з першого дня війни. Їхні руки творять дива кожного дня, рятуючи людські життя. Я знаю, що вони досить відважні, аби працювати при свічках і ліхтариках. І найменше, що ми можемо для них зробити, — це створити умови, за яких вони зможуть просто виконувати свою роботу. Найважливішу роботу», — наголосив Лієв Шрайбер.

Генераторами укомплектують медичні заклади у найвразливіших до відключень електроенергії регіонах України, що дозволить лікарям приймати пацієнтів та проводити операції навіть під час блекауту. 

Долучитися до збору можна за посиланням.

Раніше ми повідомляли про анонсований збір на генератори від MEGOGO та UNITED24, що покликаний врятувати країну від темряви. 

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь