Спецпроєкти

Посвідчення водія та документи на автівку можна буде оформити онлайн – рішення Кабміну


Сьогодні, 4 листопада, Кабмін затвердив проєкт постанови, завдяки якому можна буде отримати водійські та транспортні документи в електронній формі як єдині наявні в людини документи, які дають їй право керувати транспортим засобом.

Про це повідомляє прес-центр Кабміну.

Відповідно до змін у найближчій перспективі більше не буде обов’язковим отримувати пластикові бланки документів про право керування транспортними засобами.

Тобто, буде вибір між отриманням послуг:

  • виключно онлайн із оформленням тільки електронного варіанту документів, які дають право керувати транспортними засобами;
  • чи з оформленням традиційних пластикових бланків посвідчення водія та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, наприклад, у сервісному центрі МВС.

Що зміниться?

Електронні варіанти документів, тобто, Е-посвідчення водія та Е-свідоцтво про реєстрацію транспортних засобів можуть стати єдиними наявними у людини документами, що дають право керувати транспортними засобами. Якщо раніше при реєстрації авто або при отриманні посвідчення водія обов’язковим було оформлення бланків цих документів, то від середини грудня можливо буде від бланків зовсім відмовитись.

Коли зміниться?

Усі ці зміни про Е-посвідчення водія та Е-свідоцтво про реєстрацію транспортних засобів набудуть чинності 14 грудня 2022 року.

Раніше ми повідомляли, що посвідчення водія можна обміняти онлайн і замовити його доставку через Укрпошту.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь