Спецпроєкти

«Сільпо» вже в Херсоні: які магазини працюють


Сьогодні почав працювати перший магазин мережі «Сільпо» у Херсоні. Незабаром планується відкриття другого супермаркету у ЦУМі.

Подробиці

Наразі відкрив свої двері магазин «Сільпо» на проспекті Будівельників 27-А. Другий супермаркет планують незабаром  відкрити у ЦУМі на вулиці Ушакова, 49.

Наприкінці квітня мережа була вимушена піти з міста. За цей час росіяни розграбували велику частину обладнання. Тому у компанії наголосили, що відновлються з «повного нуля». Зараз труднощів до повного запуску роботи мережі додають руйнування енергосистеми і проблеми з водопостачанням. 

Що можна купити?

З першого дня роботи в магазинах у повному обсязі буде продукція, що не потребує підтримання температурного режиму. Також завезуть свіжі фрукти, овочі та хліб.  

У супермаркеті на Будівельників обладнають три «холодні» вітрини з молочною продукцією, ковбасними виробами і тортами. Аби херсонці могли відсвяткувати виборену свободу і потішити себе солодощами, зазначають у компанії. 

«Сільпо» в ЦУМі буде обладнаний потужним генератором і запропонує більший вибір молочної продукції, м’ясних і ковбасних виробів. Також там буде працювати кав’ярня з кулінарією, де можна буде придбати готові страви з Миколаєва.

В усіх магазинах «Сільпо» гості зможуть скористатися wifi і підзарядити телефони у разі потреби. 

Раніше ми повідомляли, що онлайн-ритейлер Rozetka відновив роботу у Херсоні. 

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь