Спецпроєкти

ВСЛ перевидасть збірку дитячих віршів «Татусева книга». Її автора Володимира Вакуленка вбили російські окупанти


«Видавництво Старого Лева» перевидасть «Татусеву книгу» письменника Володимира Вакуленка, якого вбили російські окупанти. Увесь прибуток від продажу збірки дитячих віршів передадуть родині митця.

Подробиці

«До останнього моменту я трималася за нитку надії, що Володя живий. Ми давно хотіли перевидати його “Татусеву книгу”, але сподівалися, що Володя живий і сам підпише договір на перевидання. Сьогодні я розмовляла по телефону з його мамою Оленою Григорівною, і ми домовилися, що книжка якомога швидше піде до друку», – повідомила письменниця й головна редакторка видавництва Мар’яна Савка.

У такий спосіб видавництво хоче підтримати родину Вакуленків і перш за все сина письменника Віталіка, який залишився без тата.

Володимир Вакуленко зник наприкінці березня, коли його рідне село Капітолівка Ізюмського району на Харківщині окупували російські війська. Відомо, що письменника забрали росіяни, після чого його вже ніхто не бачив живим.

28 листопада журналісти редакції розслідувань Суспільного отримали фотодокази і результати ДНК-експертизи, які свідчать, що Вакуленка вбили на Харківщиніпід час окупації.

У письменника лишився неповнолітній син Віталік з інвалідністю, який потребує допомоги.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь