Спецпроєкти

З мрією про Сімферополь: «Укрзалізниця» запускає продаж квитків на потяги до деокупованих міст


«Укрзалізниця» та фандрейзингова платформа UNITED24 оголосили про старт проєкту «Квитки до перемоги». 

Подробиці

У межах проєкту можна купити благодійний квиток на перші три рейси потягів зі столиці до п’ятьох міст: вже звільненого Херсона, а також до Маріуполя, Донецька, Луганська та Сімферополя. 

«Залізничники докладають усіх зусиль, щоб на деокуповані українські землі якнайшвидше повернулися українці. Херсон, Маріуполь, Сімферополь, Луганськ та Донецьк на черзі, бо ніщо не зупинить поїзд, час якого настав», – пояснює Олександр Камишін, голова правління «Укрзалізниці». 

Рейси здійснюватиме легендарний «Потяг до перемоги», вагони якого присвячені подвигам героїв на тимчасово окупованих територіях. 

«Ми думали над проєктом, який символізуватиме надію українців на якнайшвидшу деокупацію наших міст, віру в ЗСУ та в те, що вся Україна буде звільнена», каже Ярослава Гресь, координаторка платформи UNITED24, співзасновниця агенції Gres Todorchuk. 

Як придбати квиток

«Квитки до перемоги» можна оформити на сайті партнерів ініціативи. Потрібно обрати маршрут, рейс та клас вагона, заповнити особисті дані та зробити благодійний внесок. 

Доступні три види квитків: «Плацкарт» – за внесок 1000 грн, «Купе» – за внесок 2000 грн та «Люкс» – за внесок 5000 грн. 

Маршрут відкриється після звільнення міста або регіону від тимчасової окупації. За 12 годин до здійснення рейсу на електронну адресу, вказану при оформленні квитка, «Укрзалізниця» надішле інформацію про вагон, місце, дату та час відправлення потяга. 

Усі квитки благодійні:  кошти від їхнього продажу будуть переказані через UNITED24 на закупівлю last-mile транспорту – автівок, які допоможуть сполучити міста й селища на деокупованих територіях із найближчими залізничними вузлами. А звідти потяги «Укрзалізниці» доставлять пасажирів у будь-яку точку країни.

Раніше ми повідомляли, що Укрзалізниця запустила власний мобільний застосунок – у ньому можна купувати квитки без комісії.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь