Спецпроєкти

«Зимова Країна на ВДНГ» працюватиме у новому форматі – що зміниться


«Зимова Країна» цього року відкриється 10 грудня та працюватиме в умовах енергозаощадження.

Подробиці 

На території ВДНГ встановлять новорічну ялинку та відкриють ковзанку, гірку, Резиденцію Санти, Оранжерею. Від новорічної сцени й усіх заходів цього року вирішили відмовитися. Територія Експоцентру, як і влітку, працюватиме в режимі парку. 

Основним фокусом у проведенні заходів буде енергозаощадження та організація альтернативних джерел живлення й опалення. Кількість святкового освітлення залежатиме від енергетичної ситуації. 

Задля безпеки відвідувачів і на випадок  аварійних відключень світла основні локації комплексу буде переведено на альтернативні види енергозабезпечення. 

Фуд-корти зроблять акцент на стравах, які можна приготувати «на вогні». Поруч встановлять спеціально облаштовані бочки для обігріву з вогнищем і дровами.

«Цьогорічну “Зимову Країну на ВДНГ” ми вирішили провести під гаслом “Різдво не спинити”. Адже попри надскладну ситуацію в країні не відмовляємося від важливої місії — дарувати українцям позитив і добрі, яскраві емоції», – наголосив  гендиректор «Експоцентр України» Євген Мушкін.

Для дітей запланований майстер-клас із виготовлення святкових прикрас, що стане можливістю відчути настрій зимових канікул.

На час повітряної тривоги всі локації «Зимової Країни» будуть припиняти роботу, а адміністратори проситимуть відвідувачів комплексу пройти в найближчі укриття облаштовані у трьох центральних павільйонах ВДНГ. 

Кошти із держбюджету на облаштування заходу залучати не будуть, усі активності планують реалізовані власним коштом. 

«Зимова країна» працюватиме з 10 грудня по 26 лютого, щоденно з 10:00 до 21:00. Вхід — вільний. Частина отриманих коштів буде спрямована на потреби ЗСУ.

Раніше ми розповідали, що ВДНГ переходить на режим економного споживання електроенергії.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь