Спецпроєкти

Застосунок «Дія» може працювати навіть за відключення електроенергії чи зникнення інтернету


Застосунок «Дія» може працювати навіть у разі відключення електроенергії чи зникнення інтернет-покриття. Про це у марафоні «Єдині новини» розповів керівник із розвитку електронних послуг у Міністерстві цифрової трансформації України Мстислав Банік.

Подробиці

«У разі відсутності електроенергії Дія залишається доступною, якщо є хоч якийсь мобільний зв’язок. Якщо немає мобільного зв’язку, документи із застосунку не зникають якийсь час. Тобто кожен документ буде доступним в тій чи іншій мірі. У будь-якому разі українцям також буде доступний єДокумент, який ми запустили на випадок відключених реєстрів», – пояснив Банік.

Під час марафону Банік також розповів про послугу подання заяви про шлюб у Дії. Він наголосив, що це можливо зробити саме на порталі, а не в мобільному застосунку. Крім того, керівник з розвитку е-послуг в Мінцифри підкреслив – заява про шлюб не те саме, що можливість одружитися двом людям, у яких є Дія – йдеться про спрощення подання документів без відвідування ДРАЦСу.

«Ви одразу зможете обрати місце та час, формат та зал, де пройде церемонія, а також додаткові послуги, які супроводжують захід», – поділився Банік.

Також через застосунок «Дія» українці можуть допомогти ЗСУ, купити військові облігації, подати заяву про пошкоджене майно, оплатити штрафи за порушення правил дорожнього руху та багато іншого.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь