Спецпроєкти

Українські супермаркети бойкотують продукцію Bonduelle: з якої причини?


Мережі українських супермаркетів прибирають зі своїх полиць продукцію компанії Bonduelle. Про таке рішення в коментарі для NV Бізнес повідомила пресслужба Fozzy Group.

У мережах «Сільпо», «Фора» та дискаунтерах THRASH! не продаватимуть товари компанії через скандал з продуктовими наборами для армії рф.

«Ми зупинили усі заплановані закупівлі продукції Bonduelle для Сільпо і знімаємо продукцію з полиць. Додатково ми звернулися до головного офісу Bonduelle із запитом офіційно заперечити будь-яку взаємодію з російськими військовими», — пояснили свою позицію у Fozzy Group.

Також відмовилися від продукції мережі супермаркетів Novus та АТБ, Varus та «Ашан».

Напередодні Нового року з’явилися скріншоти посту з ВК, де йшлося про те, що російський офіс Bonduelle нібито привітав російських окупантів і відправив їм продуктові набори, побажавши «найшвидшої перемоги». Згодом пост був видалений, у офісі компанії спростували видачу наборів. Втім, бренд продовжує працювати в рф, пояснюючи це«метою забезпечити доступ населення до основних продуктів харчування».

Нагадаємо про чат-бот Boycott russia, завдяки якому можна перевірити, які бренди покинули ринок рф, а які продовжують з нею співпрацювати.

Раніше ми повідомляли, що техногігант Cisco згортає бізнес у рф і білорусі.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь