Спецпроєкти

Попит на електрокари зріс у 2022-му – як це вплинуло на світовий автомобільний ринок


Продажі електромобілів у всьому світі зросли і склали близько 10% загального ринку минулого року. Про це повідомляє The Wall Street Journal.

Подробиці 

Світові продажі електромобілів минулого року склали близько 7,8 млн одиниць. Це на 68% більше, ніж у попередньому році, згідно з дослідженням LMC Automotive і EV-Volumes.com. 

Таке зростання посприяло покращенню стану автомобільного ринку, що постраждав від економічних проблем та виробничих збоїв, наголошують у виданні. 

За даними LMC Automotive, за 2022-ий рік на електрокари припало 11% від загального обсягу продажу автомобілів у Європі та 19% у Китаї.

Незважаючи на те, що електромобілі у США продаються у невеликих обсягах, зростання попиту на них у Європі та Китаї робить технологію масовою.

Голова Volkswagen AG Ральф Брандштеттер вважає, що електромобілі продовжуватимуть швидко зростати і що Китай може незабаром досягти переломного моменту, коли продажі звичайних автомобілів почнуть постійно знижуватися. 

За 2022 рік сервісними центрами МВС вперше зареєстрували на території України 13 321 електрокарів – на 56% більше порівняно з попереднім роком. У 2021-му в Україні було всього 8 541 електрокарів.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь