Спецпроєкти

Порушення законів конфіденційності ЄС: WhatsApp оштрафували на €5,5 млн


Комісія із захисту даних (DPC) оштрафувала компанію WhatsApp на €5,5 млн за порушення законів ЄС щодо конфіденційності. Про це повідомляє Reuters.

Подробиці 

Регулятор DPC заявив, що компанія WhatsApp має переглянути обробку особистих даних для покращення роботи згідно з європейськими законами.

Рішення комісії слідує аналогічному наказу цього місяця для інших платформ Meta – Facebook та Instagram. У наказі йдеться, що компанія повинна переглянути свою правову основу, в якій вона орієнтується на рекламу з використанням особистих даних.

WhatsApp доручили привести свої операції обробки даних у відповідність до вимог протягом шести місяців.

DPC регулює діяльність Apple, Google, Twitter та інших технологічних корпорацій. Штаб-квартира регулятора розташована в Ірландії. Комісія має право накладати штрафи до 4% від доходу компанії відповідно до Загального регламенту ЄС із захисту даних (GDPR), запровадженого у 2018 році.

Раніше ми розповідали, що Meta не задоволена правилами передачі даних. Згідно з європейськими законами компанія не може обробляти дані європейців на американських серверах. 

У попередньому матеріалі ми повідомляли, що WhatsApp додав нові функції у застосунок: спільноти, опитування та групові відеодзвінки. 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь