Спецпроєкти

Дружньо до тварин: 10 українських вокзалів отримали поїлки для чотирилапих


«Укрзалізниця» та бренд Club 4 Paws забезпечили українські вокзали поїлками для тварин, що подорожують поїздами разом з власниками/-цями.

Поїлки встановлені у Києві, Харкові, Львові, Одесі, Дніпрі, Запоріжжі, Вінниці, Івано-Франківську, Чернівцях, Полтаві та Ужгороді. Усі охочі зможуть долити в поїлки свіжу воду завдяки спеціальному клапану-кранику. 

В «Укрзалізниці» повідомляють, що їхніми потягами перевезли 112 тисяч тварин – від звичних котів та собак до екзотичних домашніх лисиць, єнотів, ігуан, удавів та крокодилів. 

«Українці повертаються додому, а з ними і їхні улюбленці, а відтак ми вже зараз робимо залізницю максимально дружньою до тварин: спрощуємо оформлення квитків для улюбленців через застосунок, безкоштовно беремо їх на борт на дитячій залізниці, а відсьогодні ще й встановлюємо поїлки з великими резервуарами для питної води», – йдеться у повідомленні.

Раніше ми повідомляли, що «Укрзалізниця» отримала 450 старлінків та незабаром українці зможуть користуватися Wi-Fі під час поїздок в Інтерсіті.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь