Спецпроєкти

Google презентував конкурента ChatGPT – сервіс на базі штучного інтелекту Bard


Власник Google – компанія Alphabet Inc – заявила, що запустить сервіс чат-ботів для своєї пошукової системи та розробників, що стане відповіддю Microsoft Corp за право очолити нову хвилю комп’ютерних технологій. Тим часом у Microsoft анонсували презентацію ШІ на сьогодні. Про це повідомляє агенція Reuters.

Подробиці 

Поява чат-бота ChatGPT від OpenAI, який може змінити спосіб пошуку інформації, стала одним з найбільших викликів для Google за останній час.

У своєму блозі виконавчий директор Alphabet Сундар Пічаї повідомив, що компанія презентує Bard, щоб протестувати сервіс і отримати зворотній зв’язок від користувачів. Після чого протягом найближчих тижнів відбудеться публічний реліз.

Він також повідомив, що Google планує додати до своєї пошукової системи штучного інтелекту функції, які синтезуватимуть матеріал для складних запитів, наприклад, як легше навчитися грати на гітарі чи фортепіано. 

Яким чином Google прагне відрізнити Bard від ChatGPT незрозуміло. Пічаї сказав, що новий сервіс спирається на інформацію з інтернету, тим часом, як інформація ChatGPT є актуальною станом на 2021 рік.

За словами Пічаї, Google покладається на версію LaMDA, яка вимагає менших обчислювальних потужностей, щоб обслуговувати більше користувачів і вдосконалюватися на основі їхніх відгуків.

Раніше ми повідомляли, що що чат-ботом ChatGPT скористувалися вже 100 мільйонів людей на місяць. Сервіс запускає пробну платну підписку. 

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь