Спецпроєкти

Netflix зобовʼяже користувачів підключатися до Wi-Fi: так стримінг бореться із шерингом паролів


Стримінговий сервіс Netflix зобовʼяже користувачів раз на місяць підключатися до основного Wi-Fi пристрою. Нові правила розповсюджуються для передплатників у всьому світі, повідомляє видання The Streamable.

Подробиці 

Згідно з дослідженнями стримінгу, понад 100 мільйонів користувачів користуються шерінгом паролів. Компанія ставить на мету боротися з цим та у такий спосіб планує збільшити доходи. У центрі підтримки Netflix тепер є сторінка, на якій описані правила шерінгу акаунта. 

Як це працює

Облікові записи Netflix все ще доступні для спільного користування членами однієї родини. Щоб переконатися, що ваші пристрої пов’язані з вашим основним місцем розташування, необхідно:

  • підключитися до Wi-Fi в основному місці перебування;
  • відкрити застосунок або сайт;
  • користуватися впродовж 31-го дня. 

Як тепер користуватись стримінгом у подорожах

Вхід в акаунт поза межами дому може призвести до блокування використовуваного пристрою в Netflix. 

Під час подорожей треба запросити тимчасовий код у служби підтримки під час входу. Тоді ви отримаєте доступ до свого облікового запису протягом семи днів поспіль.

Раніше ми розповідали, що на Netflix з’явилися ще сім українських фільмів: «Мої думки тихі», «Захар Беркут», «Зірки за обміном», «Віддана», «Фокстер і Макс», «Сторожова застава» , «Поводир».

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь