Спецпроєкти

«Ні» російським розробкам: Netpeak Group запустили перший український сервіс для просування застосунків у світі – як це працює


Команда з Tonti Laguna (частина групи IT-компаній Netpeak Group) запустила перший український ASO-сервіс – Asolytics, що оптимізує органічне просування додатків у магазинах. Сервіс буде корисним для розробників ігор та функціональних додатків.

Подробиці

App Store Optimization (ASO) підвищує видимість мобільних додатків у в App Store та Google Play, що допомагає збільшити кількість завантажень. Більшість ASO-сервісів мають російське походження. 

Раніше Netpeak Group разом з Мінцифри запустили ініціативу ReplaceRUwithUA про заміну софту російського походження українськими продуктами. Asolytics – це перший український ASO сервіс.

«Завдяки нашому сервісу світ може відмовитись від російських ASO-сервісів назавжди», – зазначає Олег Ольховський, засновник Asolytics.

Інструменти Asolytics підходять спеціалістам з різним рівнем досвіду. 

Більшість інструментів вже доступні безкоштовно.

Як працює сервіс?

Asolytics допомагає оптимізувати сторінку мобільного застосунку, щоб підвищити його органічне зростання.  Це дозволяють зробити чотири основі інструменти сервісу:

  • підбір ключових слів для опису застосунку;

  • автоматичні підказки про помилки в його оптимізації;

  • пошук конкурентів для отримання інсайтів про просування.

Раніше ми повідомляли, що медіа СЛУХ презентує документальний фільм «Історії українського IT» про становлення української IT-індустрії. 

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь