Спецпроєкти

«Правда»: «Бумбокс» та Сергій Жадан презентували кліп на OST до фільму «Мирний-21» – відео


Сьогодні гурт «Бумбокс» та письменник Сергій Жадан презентували кліп на OST «Правда», в основі якого – кадри з фільму «Мирний-21». 

Подробиці 

Трек «Правда» звучить на титрах фільму Ахтема Сеітаблаєва «Мирний-21». 

Приспів та музику написав фронтмен гурту «Бумбокс», письменник Сергій Жадан є автором куплетів, а композитор Усеін Бекіров створив аранжування до пісні. 

«Приспів написав під враженням від куплетів Жадана. Це пісня про людей, на яких тримається наш драний і шкутильгаючий світ», – поділився Андрій Хливнюк.

Воєнна екшн-драма «Мирний-21» з 22-го лютого 2023 року вийшла в національний прокат. 

Це другий фільм режисера Ахтема Сеітаблаєва, який оповідає про героїчні історії українських воїнів, і друга масштабна колаборація з фондом компетентної допомоги армії «Повернись живим».

Раніше ми повідомляли, що десять гривень з кожного проданого квитка на фільм «Мирний-21» спрямують на купівлю розвідувально-ударного комплексу (РУК) зі 120-мм мінометами для 111-ої окремої бригади територіальної оборони Луганської області. Ціль збору – 10,8 мільйона гривень.

У стрічці йдеться про події червня 2014 року, які відбулися на прикордонні Луганщини. Тоді російські спецслужби та сепаратисти намагалися схилити бійців луганського прикордонного загону зрадити Батьківщину. рф намагалася повторити кримський сценарій: захопити українські території без бою. Попри відсутність досвіду, за рішенням чинного командира загін вступив у бій.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь