Спецпроєкти

DakhaBrakha, Артем Пивоваров, Христина Соловій та Марія Квітка: перший плейлист з саундтреками до мультфільму «Мавка. Лісова пісня» можна послухати на всіх музичних платформах


Студія Animagrad (FILM.UA Group) презентувала першу добірку саундтреків до «Мавка. Лісова пісня», до якої увійшли переспіви українських народних співанок, етномузика та сучасні пісні. 

Подробиці 

З 2-го березня мультфільм «Мавка. Лісова пісня» вийшов у національний  прокат

Композиції у виконанні Артема Пивоварова, Христини Соловій, Марії Квітки та етногурту DakhaBrakha вже доступні на всіх музичних платформах у одному плейлисті.

Перший плейлист складається з п’яти композицій:

  • Спеціально для мультфільу DakhaBrakha адаптували народну пісню «Кроковеє колесо» та давню українську «Веснянку», якою герої мультфільму зустрічають весну;
  • Артем Пивоваров та Христина Соловій представили пісню «Мова вітру» – українською та англійською мовами. Композиція лунає у одній із сцен, яка розкриває історію кохання головних героїв;
  • Марія Квітка –  співачка, етнографиня та  фольклористка – виконала автентичну народну пісню «Гарная». Мелодія звучить у сцені, де головна героїня постає в українському традиційному одязі.

Незабаром автори проєкту презентують другу частину плейлиста, у якому представлять усі музичні треки та саундтрек «Пісня лісу» з фінальної сцени мультфільма. Його виконали Христина Соловій, Артем Пивоваров, Олег Фагот Михайлюта, Олег Скрипка, Ніною Матвієнко та Михайла Хома (DZIDZIO). Всі виконавці озвучили персонажів анімаційної стрічки. 

Раніше ми повідомляли, що до Дня закоханих студія Animagrad (FILM.UA Group) презентувала кліп на головну пісню до анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», який виконали Артем Пивоваров та Христина Соловій.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь