Спецпроєкти

Midjourney запускає друкований журнал: в ньому будуть цифрові роботи та поради з використання нейромережі


Незалежна дослідницька лабораторія Midjourney, яка створила нейромережу для генерування зображень, оголосила про вихід щомісячного друкованого журналу, повідомляє Forbes. Перший номер вийде вже у квітні цього року.

У випусках журналу публікуватимуть художні цифрові роботи і корисні поради щодо користування нейромережею. Також у номерах можна буде почитати інтерв’ю з учасниками спільноти Midjourney.

Місячна передплата на журнал – $4. Перший номер можна отримати безплатно, використавши промокод subscriber на сторінці оплати.

Нагадаємо, що нейромережа дає можливість генерувати зображення, вводячи певні текстові запити. Оновлена п’ята версія вийшла з покращеною деталізацією і рівнем опрацювання облич, генерації рук, зубів, очей (раніше на зображеннях можна було побачити по 10 пальців на одній руці).

Усе ще лишається відкритим питання щодо згенерованих Midjourney зображень та авторських прав. Нейромережа навчається на роботах митців і мисткинь, і механізм потенційної компенсації авторам/-кам зображень поки не передбачений.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь