Спецпроєкти

НМТ-2023: відомі дати проведення тестування


Міністерство освіти і науки України затвердило календарний план організації та проведення національного мультипредметного тесту у 2023 році, повідомляє Український центр якості оцінювання освіти. 

Подробиці 

Реєстрація для участі в основній сесії НМТ триватиме з 3 квітня до 3 травня 2023 року.

До 7 травня 2023 року зареєстровані учасники зможуть у персональному кабінеті внести необхідні зміни (вибрати предмет додаткового блоку чи змінити населений пункт).

Цьогоріч тестування проходитиме у дві сесії:

  • основна: 5 червня – 23 червня;
  • додаткова: 11–24 липня.

За десять календарних днів до початку основної сесії учасники зможуть завантажити з персональних сторінок запрошення, де буде зазначено дату, час і місце проведення тестування. 

Учасники додаткової сесії НМТ матимуть змогу дізнатися про деталі проведення тестування не пізніше ніж за три календарних дні до події. 

Результати основної сесії НМТ будуть на персональних сторінках учасників тестування до 28 червня 2023 року, додаткової сесії – до 29 липня 2023 року.

У попередньому матеріалі ми повідомляли, що онлайн-платформа iLearn запустила серію безоплатних вебінарів з чотирьох предметів: української мови, історії України, математики та англійської. 

Раніше ми розповідали, що Міністерство освіти й науки презентувало модель вступу до закладів вищої освіти – Національне мультипредметне тестування (НМТ). Тестування складатиметься з двох обов’язкових предметів: української мови і математики. 

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь