Спецпроєкти

Нова пошта відкрила перше відділення у Литві. У планах – вихід на ринки Естонії та Латвії


У Вільнюсі відкрилось перше вантажне відділення Nova Post, у якому можна відправляти та отримувати з України посилки вагою до 1000 кг, повідомляє пресслужба компанії.

Відділення працюватиме щоденно. Термін доставки – від 5 робочих днів.

«Для нас честь вести бізнес у Литві. Я впевнений, що Nova Post має чим здивувати литовців та стане надійним партнером та опорою для наших майбутніх клієнтів тут. Ми швидкі, ми надійні, ми гнучкі та клієнтоорієнтовані і ми не плануємо зупинятись. Тому вже в травні відкриємо відділення у місті Каунас, щоб ще більше людей могли скористатись швидкою доставкою від Nova Post. Крім того, цього року ми вийдемо на ринок Естонії та Латвії», – розповів співзасновник Нової пошти Володимир Поперешнюк.

Надзвичайний і Повноважний Посол України у Литовській Республіці пан Петро Бешта відвідав нове відділення та першим відправив в Україну вітальну листівку.

Вартість доставки:

• до 2 кг – 300 грн,

• до 10 кг – 450 грн,

• до 30 кг – 600 грн,

• від 31 кг до 1000 кг – 25 грн за 1 кг ваги.

Адреса:  Žalgirio g. 92, LT-09303.

Раніше ми повідомляли, що Нова пошта відкрила відділення у Катовіце. Наразі Нова пошта відкрила відділення у дев’яти польських містах: Варшаві, Кракові, Любліні, Гданську, Вроцлаві, Познані, Жешуві, Лодзі та Катовіце.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь