Спецпроєкти

Russian Crimes: в Україні запустили інтерактивну карту злочинів російських військових


Авторами та розробниками інтерактивної карти Russian Crimes є креативна агенція [isdgroup]. На карті збираються всі достовірні журналістські матеріали про російські воєнні злочини вчинені за рік повномасштабного вторгнення. 

Подробиці 

Проєкт Russian Crimes – інтерактивна карта, що містимите найповніший архів медійних та військових свідчень про російські воєнні злочини, скоєні в Україні.

Платформа дозволить журналістам, документалістам, міжнародним організаціям, історикам, письменникам та усім, хто хоче відтворити об’єктивну картину повномасштабного російського вторгнення в Україну, спиратися винятково на достовірні дані і швидко знаходити потрібну інформацію.

«Бо ми хочемо не лише перемоги — потрібно, аби за кожен навіть найменший злочин росію притягли до повної відповідальності» , – зазначає СЕО української креативної агенції [isdgroup] Віктор Шкурба. 

Усі матеріали відбираються без суб’єктивної думки автора. Кожен матеріал проходить перевірку пруфрідерів. Це новинні матеріали, інтерв’ю, розслідування, репортажі з місця подій.

До уваги взяті матеріали ключових міжнародних медіа – The New York Times, The Washington Post, The Guardian, Time – та українських ЗМІ, що створюють контент англійською мовою, а також YouTube-каналів й спеціалізованих платформ з верифікованими джерелами інформації.

Проєктом можна користуватися як базою даних та запропонувати власний матеріал для розміщення на карті.

Раніше ми розповідали, що у Києві з’явились 3D-тури по зруйнованим та пошкодженим будівлям внаслідок війни.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь