Спецпроєкти

Свічки з ароматом Донецька та Маріуполя: бренд INRO з UNITED24 створили благодійну колекцію, присвячену тимчасово окупованим містам


Парфумерно-косметичний бренд INRO у партнерстві з фандрейзинговою платформою UNITED24 презентували благодійну колекцію свічок.

Прибуток з продажу свічок перекажуть через UNITED24 на відбудову України.

Подробиці

Колекція присвячена містам України, які знаходяться в тимчасовій окупації: Донецьку, Луганську, Енергодару, Маріуполю, Мелітополю та Сімферополю.

  • «Донецьк» пахне донецькими трояндами;

  • «Луганськ» має насичений аромат з деревно-трав’яними нотами;

  • «Мелітополь» з ароматом черешні;

  • «Сімферополь» морського узбережжя та кипарису;

  • «Енергодар» має пряний аромат;

  • «Маріуполь» поєднала у собі запах сталі й моря.

«У команді INRO працюють люди з Донецька, Бердянська, Харкова та Києва. Ми з нетерпінням чекаємо на звільнення окупованих територій. У багатьох із нас там були або досі залишаються родичі, друзі, знайомі. Аромати для свічок обирали всією командою. Так само колективно обирали локації, які зображені на опакованні», – розповідають засновники INRO Ольга та Володимир Саєнки.

На свічках вказані координати визначних місць: у Донецьку – «Донбас Арена», в Енергодарі – Запорізька АЕС, у Мелітополі – Арка визволителів, у Луганську – Соборна мечеть, у Сімферополі – Верховна Рада Автономної Республіки Крим, у Маріуполі – Донецький академічний обласний драматичний театр.

Ціна однієї свічки – 1000 грн. Для замовлення за кордон на сайті треба обрати міжнародне доставлення.

Раніше ми повідомляли, що  Марк Гемілл разом з українськими супергероями збирають на дрони. Українські комікси «Шлях до перемоги» розповідають про легендарного Привида Києва, фортецю «Азовсталь», захисників Зміїного та інших українських героїв.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь