Спецпроєкти

У ТРЦ Gulliver відбудеться «День свідомого батьківства» – як взяти участь безоплатно


У суботу, 25 березня, у торгово-розважальному центрі Gulliver відбудеться «День свідомого батьківства». 

Подробиці 

В рамках події пройдуть тематичні лекції від спеціалістів клініки «Лелека», майстер-класи, презентації дитячого одягу та подарунки від партнерів проєкту. 

«Ми продовжуємо серію корисного контенту в межах нашого ТРЦ. Разом з нашими партнерами – медичним центром «Лелека» підготуємо молодих батьків до одного з найвідповідальніших етапів у житті – народження дитини. Тож запрошуємо всіх, кому актуально або перспективно на такий потрібний захід, що дає надію», – коментує директорка з маркетингу БФК Gulliver Катерина Жураківська. 

Програма події 

  • На 13:00 запланована лекція на тему «Про пологи від А до Я. Як народжувати легко?» від лікаря акушера-гінеколога Лариси Захураєвої. Спікерка розповість про періоди пологів, правильне дихання та роль партнера.
  • О 14:30 в рамках лекції «Невідкладна медична допомога дітям. Аптечка дитини» слухачі отримають алгоритм дій при підвищеній температурі у дитини, втраті свідомості, порушенні дихання. Лікарка Наталія Гордєєва зробить огляд стандартної аптечки дитини, а також дасть рекомендації щодо її комплектації.

Вхід на захід безоплатний на умови попередньої реєстрації. Забронювати місце можна за посиланням. 

Адреса події: Спортивна площа, 1А

  • простір Лекторію на 4-му поверсі ТРЦ Gulliver. 

Раніше ми повідомляли, що у ТРЦ Gulliver пройшла виставка та лекція про життя художниці-шістдесятниці – «Дивовижний світ Любові Панченко».

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь