Спецпроєкти

Українська правозахисниця Олена Шевченко стала жінкою року за версією журнала TIME


Видання TIME щороку оголошує список 12 лідерок зі всього світу, які борються за права людини і працюють над створенням більш рівноправного світу. Про це йдеться на сайті Time.

Подробиці 

Цьогоріч до рейтингу потрапила українська правозахисниця,  активістка, очільниця ГО «Інсайт» і засновниця «Маршу жінок» Олена Шевченко.

Видання зазначило, що Олена Шевченко бореться за найбільш вразливі верстви населення України.

Під час війни Шевченко та її колеги зосередили свої зусилля на фандрейзингу – придбанні всього необхідного для трансгендерних людей: від аптечок до гормональних препаратів.

Мета Олени – показати, що ЛГБТ спільноти дуже активні «на різних лініях фронту. Не лише на військовому, а й в інших сферах», наголошують у виданні.

«Це щоденна боротьба. Потрібно нагадувати людям, що жінки – це не просто люди, які повинні народжувати нових солдатів і піклуватися про наших героїв», – зазначила Олена.

Раніше ми повідомляли, що британське видання BBC оприлюднило список 100 найбільш впливових жінок 2022 року. До нього увійшли перша леді України Олена Зеленська, парамедикиня Юлія Паєвська (Тайра), правозахисниця Олександра Матвійчук, захисниця прав людей з інвалідністю Юлія Сачук, математикиня Марина В’язовська, лікарка Ірина Кондратова, журналістка Крістіна Бердинських та волонтерка Яна Зінкевич.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь