Спецпроєкти

«Козаки. Абсолютно брехлива історія»: український серіал вийшов на Netflix


З 12 квітня український серіал «Козаки. Абсолютно брехлива історія» Олександра Березаня можна подивитись на стрімінговому сервісі Netflix. 

Подробиці 

«Козаки. Абсолютно брехлива історія – став першим українським серіалом, який показали у кінотеатрах. Він розповідає про епоху козацтва та пригоди простого хлопця Івана на Запорізькій Січі.

Прем’єра комедії відбулась на українському телебаченні у 2020 році. Згодом серіал увійшов у шорт-лист Promax Global та національної кінопремії «Золота дзиґа».

«Насправді, ми вклали у цей серіал аж 5 років праці та любові, за що вдячні всій команді та глядачу, який повірив, що наші козаки крутіші за Марвел! Ми часто дивимося на супергероїв, створених в інших країнах з іншими культурами. Але в нашій історії були свої герої – козаки: і круті, і реальні. Тому ми і вирішили розвивати своє», – розповіла виконавча директорка ICTV Анастасія Штейнгауз

Серіал має 12 епізодів.

Головні ролі зіграли: Юрій Дяк, Андрій Ісаєнко, Міла Сивацька, Остап Ступка, Георгій Делієв, Лариса Руснак, Михайло Кукуюк, Михайло Гаврилов, Дмитро Вівчарюк, Олександр Мельник, Ігор Портянко.

Раніше ми розповідали, що з 29 березня український серіал «Спіймати Кайдаша» з’явиться на стрімінговому сервісі Netflix.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь