Спецпроєкти

Dakooka випустила кавер-альбом на пісні «Скрябіна»: його пов’язують з російським дистриб’ютором


Українська співачка Dakooka випустила кавер-альбом «Скрябін by Dakooka» через Moon Records. Можливий зв’язок із російським цифровим дистриб’ютором Zvonko Digital викликав обурення української музичної спільноти – генеральний продюсер Moon Records Андрій Пасічник прокоментував ситуацію виданню «Слух».

Подробиці

21 квітня на стримінгах з’явився новий повноформатний альбом співачки «Скрябін by Dakooka» з піснями «пізнього» періоду (після 2003 року). Офіційно альбом був виданий за допомогою українського лейбла Moon Records. 

«Не втішає і якість звучання альбому — складається враження, що запис робили нашвидкуруч, не допрацювавши аранжування, зведення і мастеринг», – зазначають у виданні. 

Після його випуску співзасновник журналу «ПОТОП» музикант Сергій Воронов звернув увагу, що на YouTube дистриб’ютором співачки вказаний російський Zvonko Digital. 

У відповідь Dakooka заявила, що не співпрацює з російськими дистриб’юторами.

Генеральний продюсер лейблу Moon Records Андрій Пасічник підтвердив, що альбом «Скрябін by Dakooka» видали за допомогою LSOB і агрегатора Iricom:

«Жодна з наших компаній не працює зі Zvonko Digital, так само як і з жодною іншою російською структурою. Для нас було здивуванням почути від учасників музичної спільноти якісь асоціації нашої діяльності з російським агрегатором. Ми негайно звернулися із запитанням до своїх американських партнерів із Iricom – у відповідь почули вибачення за непорозуміння, оскільки у них при розміщенні стався технічний збій, і поряд з копірайтом LSOB система відобразила неправильну інформацію про провайдера. Помилка була оперативно виправлена, тепер відображається достовірна інформація», — коментує Андрій Пасічник

Раніше Dakooka записувала переважно російськомовну та англомовну музику. Після 24 лютого 2022 року в каталозі співачки з’явилося кілька українськомовних робіт, однак вона продовжувала видавати записи російською мовою. 

У попередньому матеріалі ми розповідали, що українці почали частіше слухати україномовні пісні з початку повномасштабної війни.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь