Спецпроєкти

До «Дії» планують інтегрувати віртуального помічника «Надія»


Міністерство цифрової трансформації працює над віртуальним помічником із робочою назвою «Надія», заявив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, повідомляє видання Forbes.

Подробиці 

Команда Мінцифри наразі обговорює з компанією OpenAI, щоб автоматизувати й зробити зрозумілою мовою «відповідь на будь-яке ваше питання».

«Наприклад, ви говорите: «Надія, знайди ЦНАП поруч зі мною, який знаходиться в такому-то районі, в такому-то місті, і скажи, які послуги можна отримати». І тобі людською мовою максимально персоналізовано дається відповідь, де можна знайти цей ЦНАП і так далі», – зазначив Федоров.

За його словами, йдеться не лише про те, що можна отримати на порталі або в застосунку «Дія», а взагалі про будь-яку відповідь на питання, що стосується державних сервісів.

«Я поки не можу розповісти всю архітектуру, але, звичайно, ми не будемо використовувати персональні дані. Ми дизайнимо систему таким чином, щоб все було максимально безпечно, тому що це головний виклик. З точки зору технології, це буде максимально умовна локалізація», – розповів Федоров.

У попередньому матеріалі ми розповідали, що витяг про несудимість тепер можна отримати у «Дії».

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь