Спецпроєкти

«Тиждень дорослого стажера»: фонд «Життєлюб» шукає компанії для стажування людей старшого віку


22 травня фонд «Життєлюб» розпочинає «Тиждень дорослого стажера» та шукає компанії, що хочуть взяти на стажування активних людей старшого віку, які прагнуть проявитися в сучасних професіях. 

Подробиці 

«Життєлюб» проводитиме «Тиждень дорослого стажера» вже вп’яте. Цьогоріч, крім киян, фонд шукає людей 50+ років, які вимушено переїхали в Київ з прифронтових й тимчасово окупованих міст та сіл. 

«За чотири роки проведення «Тижня дорослого стажера» ми встигли показати десяткам роботодавців, що при виборі кандидатів на роботу вік не має значення», – зазначила засновниця фонду «Життєлюб» Тіна Ніколова (Михайловська).

У деяких учасників проєкту стався метч з роботодавцями та вони досі працюють разом: колишня бухгалтерка стала флористкою, а інженер перетворився на менеджера в технологічній компанії.

Як влаштований «Тиждень дорослого стажера»

Це тижневе або двотижневе стажування (бажано оплачуване), під час якого люди старшого віку працюють в компанії – в новій або вже знайомій сфері.

Кого шукає «Життєлюб»

Фонд шукає компанії з різних сфер, які зацікавлені взяти людей поважного віку на стажування. Щоб взяти участь у проєкті та надати стажування літнім людям,  треба заповнити форму.

«Життєлюб» дізнався майбутніх стажерів, які професії їм цікаві. Серед відповідей: тестування в IT, електронна комерція, кондитерська справа, флористика, дизайн інтер’єру, таргет, розробка програмного забезпечення, косметологія, SMM, фотографія, відеомонтаж, столярна справа та зварювання металу. 

Раніше ми повідомляли, що фонд «Життєлюб» запустив серію горячих обідів для літніх людей у Києві, та пояснювали, як долучитись бізнесу.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь