Спецпроєкти

Uklon запустив клас авто для людей з інвалідністю – як замовити послугу


Український онлайн-сервіс виклику авто Uklon запустив клас «Інклюзивний», повідомляє прес служба компанії. 

Подробиці 

Клас авто «Інклюзивний» доступний в Києві та його передмісті в радіусі 20 км. Авто класу оснащені гідравлічним або механічним підіймачем, рампою, спеціальними пасками безпеки та кріпленнями для фіксації крісла колісного.

 

Наразі проєкт працює у beta-версії, після чого компанія планує масштабування. 

Мета надати можливість для вільного пересування людям, які мають проблеми з опорно-руховим апаратом чи з іншими порушеннями. 

Як замовити послугу

У застосунку Uklon треба ввести маршрут та обрати відповідний клас. Водій автомобіля допоможе перенести багаж або особисті речі.

Всі поїздки виконують професійні драйвери, які пройшли тренінг від Доступно.UA зі спілкування та взаємодії із людьми з порушеннями опорно-рухового апарату.  

Вартість поїздки автомобілем інклюзивного класу – на 30% меншою від стандартного тарифу. Увесь дохід від поїздок цим класом буде спрямований на покриття операційних витрат: заробітні плати водіям, закупівля пального тощо.

Проєкт реалізований за підтримки Mastercard, яка є учасником спільноти «Бізнес без бар’єрів», та MacPaw. Також проєкт підтримав Український ветеранський фонд Мінветеранів, партнер компанії серед ветеранів, ветеранок та їхніх родин. Спільнота «Бізнес без бар’єрів» обʼєднана навколо ініціативи першої леді Олени Зеленської і наразі налічує 22 компанії. 

Раніше ми розповідали, як українці пересувалися та які послуги замовляли у 2022-му році. 

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь