Спецпроєкти

єРобота: Уряд розширює грантові програми для бізнесу


В Україні планують впровадити нові державні грантові програми в рамках проєкту єРобота, розповіла в інтерв’ю Forbes міністерка економіки Юлія Свириденко.

Подробиці 

Гранти надаються за простою процедурою,  де ключова вимога до отримувачів – створення робочих місць. 

За програмою «Власна справа» цього року планується видати 10 000 мікрогрантів. 

«Минулого року за програмою мікрогрантів “Власна справа” гранти отримали 3 300 заявників. Цього року наша ціль – 10 000 грантів, які ми хочемо надати підприємцям для започаткування чи розширення бізнесу», – зазначила Юлія Свириденко. 

Які програми вже запроваджені

З 10 квітня діють  нові грантові програми для ветеранів, у рамках яких можна отримати: 

  • 250 000 грн – для ветерана за умови створення одного робочого місця; 
  • 500 000 грн – для другого з подружжя ветерана за умови створення двох робочих місць; 
  • 1 млн грн – для ветерана, зареєстрованого як ФОП (не менше ніж 3 роки), за умови створення чотирьох робочих місць, мінімум два з яких займуть ветерани або особи з інвалідністю внаслідок війни.

Грантові кошти підприємці можуть використати на придбання обладнання, сировини, матеріалів, оренду приміщення та транспортних засобів, необхідних для реалізації свого бізнес-проєкту.

Також держава продовжує надавати бізнесу допомогу за програмою пільгового кредитування під 5-7-9%. За словами міністерки, з початку року підприємці отримали понад 6000 кредитів на 21 млрд грн.

Раніше ми повідомляли, що Мінцифри запустили офіційний сайт єРобота, де можна отримати від держави грант на власну справу.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь