Спецпроєкти

Опанувати нову професію безоплатно та онлайн: Мінцифра запускає «Дія.Освіта»


17 травня Міністерство цифрової трансформації запустило масштабний проєкт «Дія.Освіта» за підтримки Google.org та Фонду Східна Європа.

Подробиці 

«Дія.Освіта» – це національна навчальна платформа актуальних знань і навичок, де можна безоплатно навчатися, опанувати нову професію та ознайомитися з актуальними вакансіями. 

«Наразі в Україні зареєстровані майже 5 млн вимушених переселенців. За міжнародними оцінками — близько 7 млн людей. Мільйони людей втратили роботу чи закрили бізнес і вимушені починати життя з нуля. Завдання держави — створити для цього сприятливі умови. Саме тому за підтримки Google.org ми запускаємо оновлену платформу Дія.Освіта. Щоб кожен мав можливість розвинути нові навички та зробити крок назустріч новій професії», — зазначив Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

  • На Дія.Освіта додали сотні нових освітніх серіалів: від ландшафтного дизайну до баристи, від графічного дизайнера до пекаря, від проєктного менеджера до пакувальника.
  • Знання на Дія.Освіта викладаються у форматі серіалів едьютейнмент-формату, мікронавчання з обов’язковими стоп-уроками, подкастів, вебінарів, гайдів. Викладачами курсів стали експерти, відомі діячі та лідери думок. 
  • У форматі практики є можливість можна пройти симулятори з реальними завданнями та робочими кейсами. 
  • На сайті також буде доступний профорієнтаційний тест, який допоможе тим, хто ще не визначився з роботою своєї мрії.
  • Увесь контент платформи Дія.Освіта оптимізований для комп’ютерів та для мобільних пристроїв. Чіткі розбірливі шрифти, високий колірний контраст і просте компонування полегшують навігацію для людей з когнітивними або зоровими порушеннями. Платформа також надає альтернативний текст для зображень, субтитри для відео та аудіоописи для користувачів/-ок з порушеннями зору або слуху.
  • Після навчання можна ознайомитися з актуальними вакансіями за обраною професією. Партнерами з пошуку роботи стали сайти Jooble, Work.ua та Robota.ua. 

Повний список професій та напрямів можна подивитися на порталі. Перелік постійно поповнюватиметься в залежності від попиту на ринку праці. 

Після успішного завершення навчання кожен/-а студент/ -ка отримує сертифікат, який можна додати в резюме.

Раніше ми розповідали, що українці, чиї домівки постраждали через бойові дії, можуть подати заяву у «Дії» та отримати кошти на ремонт за програмою «єВідновлення». 

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь