Спецпроєкти

У ТРЦ Gulliver відбудеться День свідомого батьківства: лекції безоплатні


27 травня у торгово-розважальному центрі Gulliver відбудеться «День свідомого батьківства», організований спільно з медичним центром «Лелека». Вхід на захід безоплатний на умови попередньої реєстрації.

Програма лекцій

На 13:00 запланована лекція на тему «Пологи без страху: як підготуватись до пологів?» від акушерки-гінекологині Наталії Заєць – про періоди пологів, правильне дихання та, звичайно, роль партнера.

О 14:00 фізична реабілітологиня «Лелеки» Анастасія Лобова розповість про спорт під час вагітності: які вправи та зарядку можна робити по триместрам. 

О 14:40 засновниця проекту «Health&Safety» і експертка з дитячої безпеки Алла Несвятипасха в рамках лекції «Безпека перевезень немовлят» розповість, на що треба звернути увагу при виборі автокрісла, візочка, ліжечка. Також вона пояснить основні правила подорожі з немовлям та перевезення дитини на дальні відстані.

Після кожної лекції запланована серія запитання-відповіді, в кінці на всіх учасників/-ць чекає розіграш від партнерів проєкту.

Лекції відбудуться у просторі Лекторію на 4-му поверсі ТРЦ Gulliver за адресою Спортивна площа, 1А. Забронювати місце можна за посиланням.

Для безпеки відвідувачів на території комплексу передбачено укриття, що знаходиться на паркінгу Р-1 ТРЦ. 

Раніше ми писали, що Uber та «Діти Героїв» збирають кошти для дітей, які втратили батьків під час війни.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь