Спецпроєкти

Відновлення та соціальна інтеграція: стартував набір у програму «СпортАмбасадори» серед ветеранів/-ок


Благодійний фонд «Повернись живим» оголошує про набір у програму «СпортАмбасадори». Вона покликана сприяти відновленню та соціальній інтеграції ветеранів і ветеранок через спорт завдяки залученню спортивних амбасадорів — інших ветеранів/-ок, які досягли успіху на цьому шляху та готові бути лідерами у своїй спільноті.

«Після перемоги України над росією, величезна кількість ветеранів потребуватимуть відновлення та соціальної інтеграції. Тому важливо вже зараз робити все можливе, щоб вони мали для цього можливості, — говорить керівник ветеранського відділу фонду «Повернись живим» Тарас Ковалик. — Спорт — це найкращий інструмент реабілітації, відновлення та реінтеграції. Ми прагнемо створити такі умови, щоб більше ветеранів та ветеранок знайшли своє місце у мирному житті й змогли розвивати свій особистий потенціал без прив’язки до війни, розбудовуючи спільноту для тих ветеранів, що повертатимуться пізніше».

У програму «СпортАмбасадори» будуть відібрані 20 активних та вмотивованих ветеранів/-ок, які брали участь у військових діях із захисту України з 2014 року й отримали видимі або невидимі травми/поранення зі спортивним досвідом й готовністю спробувати нові адаптивні види спорту.

Набір у програму «СпортАмбасадори» триватиме з 22 травня по 18 червня. Вона складатиметься із 8 етапів: перші два призначені для відбору учасників програми, наступні — це навчання. Воно триватиме у липні — вересні. Складатиметься з 5 тренінгів тривалістю 3-4 дні, а також одного онлайн-курсу. 

Спортивні амбасадори отримають навички лідерства, менторства, ораторського мистецтва, адаптивної спортивної підготовки та психологічної підтримки. Також вони зможуть спілкуватися зі своїми громадами через освітні та практичні адаптивні спортивні заходи.

Дізнатися більше про програму «СпортАмбасадори» та заповнити анкету на набір можна тут.

Проєкт «СпортАмбасадори» реалізується благодійним фондом «Повернись живим» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. 

Раніше ми повідомляли, що SoftServe спільно з VeteranHub запускають безоплатний ІТ-курс.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь