Спецпроєкти

Медіа «СЛУХ» і рух Veteranka розігрують сукню з кліпа «Колискова для ворога» співачки Стасік


Медіа СЛУХ спільно з жіночим ветеранським рухом Veteranka збирають кошти на купівлю автомобіля Toyota Hilux для евакуації поранених на Луганському напрямку. Ціль — 350 000 грн.

У межах збору розігрують сукню з кліпу «Колискова для ворога» співачки Анастасії Шевченко, більш відомої як Стасік. Пісня і відео присвячені російським окупантам та їхній невтішній долі на (точніше, в) українській землі.

Сама співачка вперше стала на захист України у 2014-му. Анастасія була впевнена, що не піде воювати вдруге, але після початку повтомасштабного вторгнення долучилася до лав ЗСУ як бойова медикиня.

Анастасія поділилася історією свого образу:

«Цю сукню я носила в повсякденному житті. Однак вона ідеально підійшла для того, щоб підкреслити спокій та навіть милосердя мого образу. “Колискову для ворога” я співала з позиції співчуття до долі людської істоти, чиє життя у себе вдома було настільки нестерпним, що вона обрала померти на чужій землі.

Тепер співчуття закінчилося. За все горе, яке росіяни принесли нашому народу та нашій землі, вони мусять сплатити повну ціну. А я віддаю заради цього все, що можу. Тепер ця сукня є спогадом про світлі часи м’якості. І цим спогадом я радо ділюсь заради нашої перемоги».

Як долучитися до розіграшу?

Переможців розіграшу обере алгоритм серед усіх учасників, які зроблять внесок розміром від 100 грн.

Чим більший внесок, тим більше шансів на перемогу. Наприклад, якщо перерахуєте 500 грн, то ви п’ять разів опинитеся в системі в ході розіграшу.

У коментарі до внеску обов’язково вкажіть свій номер телефону або нік в Instagram.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь