Спецпроєкти

«Права Молодь» організувала інформаційну гомофобну акцію проти Comfy через те, що компанія підтримала місяць прайду


Громадська організація «Права Молодь» почала інформаційну атаку під гаслом #BoycottComfy проти мережі мережі магазинів електроніки Comfy через те, що компанія підтримує ЛГБТ-спільноту.

Подробиці

«COMFY підтримує різноманітність та поважає свободу кожного. Ми впевнені, що всі мають право на прийняття власної природи. А толерантність і інклюзивність ми вважаємо важливими цінностями сьогодення», – йдеться у повідомленні компанії.

У Comfy також змінили свій логотип на знак підтримки ЛГБТ-спільноті.

Молодіжна громадська організація «Права Молодь», що належить до руху «Правий сектор», назвала такий жест «пропагандою ЛГБТ».

У ГО запустили акцію #BoycottComfy. Вони зробили відповідні листівки і роздавали їх відвідувачам Comfy. Власник магазину намагався вигнати їх та викликав поліцію.

«Для “Правої Молоді” та всього руху ПС українська сім’я та шлюб – сакральні традиції. Тому молоді націоналісти зреагували на шкідницьку витівку Comfy», – написали у «Правому секторі».

Також організація почала поширювати заклики замовляти товар у Comfy і не оплачувати його, записуючи відео з відмовою. У ролику пропонується казати, що причина відмови – підтримка компанією ЛГБТ. 

Раніше ми розповідали, що у Києві з 22-го по 28-е червня 2023 року відбудеться фестиваль ЛҐБТКІА+ фільмів SUNNY BUNNY. Організатори фестивалю презентували фільми для  програм.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь