Спецпроєкти

Projector Institute проведе безоплатну конференцію з маркетингу


23 червня Projector Creative & Tech Institute проведе безоплатну онлайн конференцію ХІД про маркетинг, повідомляє пресслужба події. 

Подробиці 

Конференція стане фінальним етапом програми Projector & INCO Academy — Work in Tech за підтримки Google.org. 

Українські експерти розкажуть про різні маркетингові методи та інструменти для залучення клієнтів і підвищення продажів.

Програма виступів

  • Ілля Азовцев, Growth Marketing Lead у Expandi.io та ex-Growth Marketer lempire & lemlist, розповість, як перетворити ком’юніті на канал для залучення нових клієнтів у стартапі;
  • Анастасія Авраменко, CMO в obimy, розкаже про спілкування з аудиторією і віральність;
  • Ігор Шевкопляс, Ex-CMO у SendPulse, пояснить, як налаштувати email маркетинг з нуля;
  • Сергій Гудков, Senior Product Manager у Adwisely, говоритиме про лендинги як справжній маркетинговий інструмент;
  • Володимир Сябрук, ex-Product Manager & Campaign Manager у Talkable, ex-Retail Marketing & Loyalty Manager в Adidas/Reebok, ділитиметься досвідом роботи з реферальними програмами за мінімальних бюджетів;
  • Юліана Осельська, керівниця з маркетингу Google Workspace в EMEA, допоможе зрозуміти, як вивести сайт на першу сторінку в Google.

Участь у конференції відбуватиметься за попередньою реєстрацією. Подія пройде на платформі Projector Library. 

Конференція буде корисною для маркетологів різного рівня – від початківців до досвідчених спеціалістів, а також для власників малого й середнього бізнесу.

Раніше ми повідомляли, що Projector Foundation запускає набір на курси напряму Marketing. У навчанні, що стартує у червні, можуть взяти участь всі жінки, які зараз знаходяться в Україні.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь